تکنو بلبرینگ وارد کننده و پخش کننده انواع لوازم صنعتی

مکمل سوخت یا اکتان بوستر چیست و چه کاربردی دارد؟

 

مکمل سوخت  یا اکتان بوستر چیست و چه کاربردی دارد؟

 

شاید برای شما این موضوع پیش آمده که در هنگام مراجعه به جایگاه سوخت گیری (پمپ بنزین)،  یا هنگام خرید  لوازم  یدکی یا حتی هنگام خرید اسپری تمیز کننده  تایر و داشبورد  متصدی آن به شما استفاده از مکمل سوخت(اکتان بوستر) را پیشنهاد کند. براساس گفته های  آنها با استفاده از مکمل سوخت کارایی موتور مکمل های بنزین  به افزایش بهسوزی یا اکتان افزایی   خودرو کمک می کنند و مصرف سوخت کمتر و یا بهینه می‌شود. آیا چنین موضوعی حقیقت دارد؟

در صورتی‌که به حرف‌های گفته شده فروشندگان اعتماد کنید، با پرداخت هزینه‌ای اضافه صاحب  محلولی اعجاب انگیز  خواهید شد! برای استفاده از مکمل سوخت (مکمل اکتان)تنها کافیست که این قوطی از این محلول را به باک پر بنزین اتومبیل خود اضافه کنید.مکمل‌های سوخت یا به بیانی دیگر افزودنی های سوخت  برای موتورهای بنزینی و دیزلی در بازار موجود است. براساس توصیه و فرمولاسیون سازندگان این مکمل‌ها، با استفاده از این محصولات مزایای زیادی نصیب صاحبان خودرو می‌شود که برای مثال می‌توان به تمیز شدن سیستم انژکتور و حذف رطوبت از سیستم سوخت‌رسانی  از بین بردن گرفتگی ها اشاره کرد. برای بهبود عملکرد کاتالیزور خودرو و همچنین سیستم اگزوز و انژکتور، محصولات تخصصی دیگری  توسعه داده شده‌اند و در بازار برای خرید موجود هستند.براساس نظر سازندگان این محصولات، در حالت کلی با استفاده از این اکتان بوستر ها باید خودرو عملکرد روان‌تری را از خود نشان دهد. مصرف سوخت بهینه‌تر، بهبود عملکرد احتراق، کاهش انتشار گازهای سمی و افزایش عمر مفید موتور خودرو جستجو کرد.

نحوه استفاده از اکتان بوستر

 

استفاده از مکمل سوخت بسیار راحت است. برای آشنایی با نحوه استفاده از مکمل‌ها می‌توانید دستورالعمل موجود بر روی بسته‌بندی آن ‌ها را مطالعه کنید. در اغلب موارد مکمل‌های سوخت مایع بوده و تنها نیاز است آن‌ها را داخل باک خودرو بریزید، البته باک باید پر از بنزین یا گازوئیل باشد. مکمل باید با سوخت ترکیب شده و وارد سیستم سوخت‌رسانی خودرو شود تا کارایی مناسبی از خود نشان دهد.

Free shipping

اصالت کالا

سفارشات بالا صدهزارتومان
 
Money

ارسال سریع

در 3 روز
 
Phone

به روزرسانی

هرروز سفارشات پیگیری میشود
 
Phone

مشاوره

تلفن تماس: 3521879-0263
 

تماس باما

تکنو بلبرینگ وارد کننده و پخش کننده انواع لوازم صنعتی

  • آدرسکرج مطهری واحد5
  • تلفن88983197-88983198-88983199
  • ایمیل tcb-co@gmail.com

Offcanvas Menu